+355695188888 info@luiseta.com
Select Page

Si t’ia hedhësh paq prillit me këto 4 kombinime

Prilli është kaq pranë, po aq sa edhe dilemat tuaja të radhës: Çfarë të vesh?

Nëse nuk keni as edhe frymëzimin më të vogël, ky artikull do t’ju vijë në ndihmë me disa formula të gatshme kombinimi, nisur nga çfarë preferojnë të veshin gratë më me influencë në fushën e modës.

~ Dashuroni vijat

Ju japin një prezencë shumë të këndshme dhe janë të përshtatshme në çfarëdolloj ore apo rasti. Gjithashtu ju bëjnë të dukeni më të gjata!

~ Jumpsuit

Mos harroni aksesorët, si shoqërues perfektë të veshjes.

~ Fustan me Lule

~ Bluze + Xhinse

Të gjitha këto produkte dhe konbinime kaq të bukura i gjeni në dyqanin tonë online Luiseta.com ose në dyqanet tonë fizik te Galeria ETC mbrapa piramidës në Tiranë  me emrin Sassofono, ose te kruqëzimi i bankës Credins afër kryeministrisë në bllok me emirn Martizza Studio.

Share it if you like it!