fbpx
+355695188888 info@luiseta.com
Select Page

Blog

Follow Along

Atlete Për Femra: 20 Modele Që Do Ju Rrisin Stilin Me Pak Lek!

Me siguri keni parë shumë atlete për femra, por asnjë nuk ua ka mbushur mëndjen ta blini!

Të gjitha femrat dashurojnë të veshin atlete, jo vetëm për komoditin që ofrojnë por edhe për stilin dhe lehtësinë që kanë për tu kombinuar. Atletet nuk duhet të jenë vetëm për veshje sportive, një atlete ideale mund të kombinohet me një fustan dhe ta bëj veshjen tuaj më “fashionable”, të përditëshme dhe shumë komode!

REVEALED: 5 BEST-KEPT FASHION SECRETS THAT WORK FOR YOU

It’s an open secret that the best accessory you can wear is your smile. But, there’s more than meets the eye when you say fashion and style.

There are best-dressed people, and there you are who look up to these fashion icons and imbibe their fashion sense with your flair. We thus leave it to the experts and people who live and breathe style to reveal fashion’s best-kept secrets until now.

Martizza Vivier, këpucët që po dashurohen të gjitha femrat!

Ka shumë mundësi që edhe ju ta njihni markën Martizza dhe modelin që po dashurohen të gjitha femrat Martizza Vivier.

Nëse nuk e njihni, kam lajme shumë të mira për ju. Këpuca Martizza Vivier nuk është vetëm një model i adhurueshëm, por edhe e rehatshme, e prodhuar në mënyrë etike, vjen në të gjitha ngjyrat që mund të imagjinoni.

Modelet e fustaneve ideal për mbrëmje!

Jo të gjithë fustanet që vishen gjatë ditës janë adekuat edhe për mbrëmje, madje ka të tillë të cilët duhet të vishen vetëm gjatë mbrëmjeve.

Luiseta ka përgatitur një listë të fustaneve të cilët janë në trend kohët e fundit, dhe preferohet t’i vishni gjatë kokteileve, eventeve, apo daljeve me shoqëri, gjithmon vetëm në mbrëmje! 😉

14 Fustane Fantastike që çmendin çdo grua! – Janë vërtet Fantastike

Kur jeni në mëdyshje se çfarë veshje të vishni, një fustan Fantastik është gjithmon zgjedhja më mbreslënëse. Përshtatet me të gjithë llojet e trupave, dhe mund të gjeni dizajne fantastike për çdo rast. Për tua bër Shoppingun sa më të thjesht, ne kemi zgjedhur disa nga fustanet më të bukura. Blijini të gjithë Tani!

Kur brendet dhe trendet trokasin në shtëpinë tënde…

Hapi derën!

Versace, Trussardi, Pinko, Prada,
Louis Vuitton përbëjnë emrat më të njohur të modës, me origjinë nga vendi ku fjala modë është gërmëzuar për herë të parë, Italia. Brandet dhe trendet italiane përcjellin një perceptim tjetër mbi look-un tonë dhe garanci mbi cilësinë që mbartin.

PRISNI ME JAVË TË TËRA POROSINË NË ASOS, LUISETA SJELL NË KOHË REKORD POROSINË TUAJ!

Sa herë jemi tensionuar, sepse porositë e bëra në rrjetet, si Asos, vonojnë përtej kohës së premtuar?! Pas çdo porosie, pritja bëhet edhe më e gjatë…

Luiseta jep zgjidhjen e çdo preference! Në çdo moment, kudo ndodheni, LUISETA.COMsjell produktet nga markat ndërkombëtare.

Jeni një gjeni mode nëse dini ti përgjigjeni këtyre pyetjeve!

A jeni nje gjeni i modes?

Nese nuk e dini mund të tesotni veten me kete kuic te pergatitur nga Luiseta.com per te testuar njohurite tuaja ne fushen e modes! 😉

Si t’ia hedhësh paq prillit me këto 4 kombinime

Prilli është kaq pranë, po aq sa edhe dilemat tuaja të radhës: Çfarë të vesh?

Nëse nuk keni as edhe frymëzimin më të vogël, ky artikull do t’ju vijë në ndihmë me disa formula të gatshme kombinimi, nisur nga çfarë preferojnë të veshin gratë më me influencë në fushën e modës.

Share it if you like it!
× How can I help you?