+355695188888 info@luiseta.com
Select Page

14 Fustane Fantastike që çmendin çdo grua! – Janë vërtet Fantastike

Kur jeni në mëdyshje se çfarë veshje të vishni, një fustan Fantastik është gjithmon zgjedhja më mbreslënëse. Përshtatet me të gjithë llojet e trupave, dhe mund të gjeni dizajne fantastike për çdo rast. Për tua bër Shoppingun sa më të thjesht, ne kemi zgjedhur disa nga fustanet më të bukura. Blijini të gjithë Tani!

 

Të gjithëve na pëlqejnë fustanet e shkurtër me Lule gjithashtu me rripin plotësues për të vënë në dukje belin tuaj – këtë vit janë shumë në modë.

Dizajni i Leopardit na çmend të gjithave dhe e bën një femër gjithmon të duket shumë Tërheqëse.

Fustani këmishë mund të vishet me rrip në mes për ti shtuar elegancë!

 

Stili Aziatik ka qënë gjithmon shumë Elegant dhe Fin! 

 

Një fustan i kuq i hapur përpara është mbreslënës për çdo rast!

 

Futani New Laviva me rrip ne mes është më tepër se i bukur!

 

Thjeshtësia e këtij fustani është kaq e këndshëme!

 

Ky fustan ju jep një pamje vajzërore dhe shumë elegante.

 

 Fustanet me vija ju bëjnë gjithmon të dukeni më të gjata, ky model ka edhe rrip ne mes që mund ti jepni pamjen që doni ju.

 

 Një version më moderrn I fustanit të më sipërm.

 

Thjesht magjepsës!

Fustanet me litar shtërngues në bel janë fantastik sepse mund të zgjidhni ti tregoni format duke e ngushtuar apo të keni nje pamje me të lirshme duke e liruar.

 

E mendoni veten me një fustan të tillë sa bukur do dukeshit!

 

 Mamaja ime do thoshte për këtë fustan – Një Karramele!

 

Të gjithë keto fustane dhe më shumë mund ti gjeni te Luiseta.com me super çmime!

 

Transporti është falas në të gjithë Shqipërinë dhe porosia ju vjen për 24 orë në adresën tuaj!

 

Nxitoni ti bëni tuajët këto fustane Fantastik!

Share it if you like it!