fbpx
+355695188888 info@luiseta.com
Select Page

Luiseta's Blog

Follow Along

14 Fustane Fantastike që çmendin çdo grua! – Janë vërtet Fantastike

Kur jeni në mëdyshje se çfarë veshje të vishni, një fustan Fantastik është gjithmon zgjedhja më mbreslënëse.

Përshtatet me të gjithë llojet e trupave, dhe mund të gjeni dizajne fantastike për çdo rast. Për tua bër Shoppingun sa më të thjesht, ne kemi zgjedhur disa nga fustanet më të bukura. Blijini të gjithë Tani!

Modelet e fustaneve ideal për mbrëmje!

Jo të gjithë fustanet që vishen gjatë ditës janë adekuat edhe për mbrëmje, madje ka të tillë të cilët duhet të vishen vetëm gjatë mbrëmjeve.

Luiseta ka përgatitur një listë të fustaneve të cilët janë në trend kohët e fundit, dhe preferohet t’i vishni gjatë kokteileve, eventeve, apo daljeve me shoqëri, gjithmon vetëm në mbrëmje! 😉

Atlete Për Femra: 20 Modele Që Do Ju Rrisin Stilin Me Pak Lek!

Me siguri keni parë shumë atlete për femra, por asnjë nuk ua ka mbushur mëndjen ta blini!

Të gjitha femrat dashurojnë të veshin atlete, jo vetëm për komoditin që ofrojnë por edhe për stilin dhe lehtësinë që kanë për tu kombinuar. Atletet nuk duhet të jenë vetëm për veshje sportive, një atlete ideale mund të kombinohet me një fustan dhe ta bëj veshjen tuaj më “fashionable”, të përditëshme dhe shumë komode!

Martizza Vivier, këpucët që po dashurohen të gjitha femrat!

Ka shumë mundësi që edhe ju ta njihni markën Martizza dhe modelin që po dashurohen të gjitha femrat Martizza Vivier.

Nëse nuk e njihni, kam lajme shumë të mira për ju. Këpuca Martizza Vivier nuk është vetëm një model i adhurueshëm, por edhe e rehatshme, e prodhuar në mënyrë etike, vjen në të gjitha ngjyrat që mund të imagjinoni.

Jeni një gjeni mode nëse dini ti përgjigjeni këtyre pyetjeve!

A jeni nje gjeni i modes?

Nese nuk e dini mund të tesotni veten me kete kuic te pergatitur nga Luiseta.com per te testuar njohurite tuaja ne fushen e modes! 😉

Share it if you like it!
× How can I help you?